Wakacyjnie #otechnologiach

Podcast E05: WWDC, VR, 500+ i Pokemon Go

Po dłuższej przerwie powracamy z wakacyjnym odcinkiem podcastu O technologiach – pełnym ciekawych tematów i niespodziewanych wydarzeń.

To moim skromnym zdaniem najlepszy odcinek jaki do tej pory nagrałem z Bartkiem Barłowskim. Poruszyliśmy w nim kilka bierzących i ważnych tematów z punktu widzenia fanów nowych technologii. Wyraziliśmy nasze opinie o czerwcowym WWDC 2016: co nas zaciekawiło a co rozczarowało. Następnie ja przedstawiłem swój punkt widzenia na temat jak powinien wyglądać gadżet do wirtualnej rzeczywistości od Apple. Bartek z kolei narzekał na niedziałający Touch ID w swoim iPhone SE. W między czasie przelatywał F16 i trzeba było na prośbę dziadka Bartka przygotować śmieci do wystawienia przed posesję. Oj działo się!

Ten odcinek miał ukazać się także w formie wideo, na kanale You Tube, ale coś poszło nie tak z kamerami i na pierwszy film (kto wie, może nadamy go na żywo) musicie jeszcze trochę poczekać. Mam nadzieję, że dobrze spędzicie czas słuchając tego podcastu. Jeśli zostawicie nam swój komentarz i opinię w iTunes będę bardzo wdzięczny.

Prowadzący:

Alan Pavletta @AlanPavletta

Bartosz Barłowski @bartbarlowski

Leave a Reply