O mnie

Początki

Urodziłem się w Poznaniu w styczniu 1985 roku. Od dzieciństwa byłem bardzo zafascynowany radiem. I tramwajami – ale nie ma to większego znaczenia w kontekście tego wpisu.

Zniszczyłem niejedną, trudno dostępną kasetę z ówczesnymi hitami, nagrywając swój głos „prezentera”. Stosowałem w tym celu magiczną kombinację dużych, biało-czarnych przycisków na magnetofonie marki Unitra: Play i Rec oraz jakiegoś mikrofonu.

http://www.jaarex.republika.pl/rtv/audio/thomson.jpg

Jako już trochę starszy chłopiec współprowadziłem z Panią Joanną Iwańską program dla dzieci na antenie, nieistniejącego już niestety, Radia Obywatelskiego. To właśnie pozbyłem się tremy związanej z mówieniem do mikrofonu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Radio_Obywatelskie

Po ukończeniu we wrześniu 2010 roku studiów politologicznych na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu postanowiłem pójść w ślady swojego starszego brata, Rino, i rozpocząłem ponownie przygodę z mikrofonem, czyniąc z nagrywania swojego głosu źródło utrzymania. Udało mi się w ciągu kilku lat zgromadzić portfolio zadowolonych klientów. Wziąć udział w wielu kampaniach reklamowych, w tym tych najbardziej prestiżowych – ogólnopolskich.

Posiadam własne, dobrze wyposażone studio. Realizuję zlecenia w trybie on-line, praktycznie „od ręki”. Jestem także obecny w wielu dobrych bankach głosów – polskich i zagranicznych.

Hobby

Moją wielką pasją stała się technologia. Zastąpiła piłkę nożną i pojazdy szynowe.
W wolnej chwili piszę lub nagrywam podcasty, czasami nawet pokuszę się o jakiś film.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz portfolio. Jeśli szukasz lektora do swojego projektu lub potrzebujesz gotowej produkcji dźwiękowej – serdecznie zapraszam do współpracy.