Hub Keyboard – klawiatura idealna

Hub Keyboard to nowe dziecko działu innowacji Micorsoft GarageWydaje się być programem idealnym, pozostawiającym konkurencję daleko w tyle.

Wczoraj opublikowałem wpis o klawiaturze Universal Mobile Keyboard – genialnego akcesorium ułatwiającego pisanie. Tym razem chodzi o klawiaturę wirtualną, aplikację, która posiada tyle praktycznych rozwiązań co żadna inna dostępna na rynku oprogramowania.

Hub Keyboard pozwala użytkownikowi w dziecinnie łatwy sposób, bez przerywania pisania wiadomości, wstawić do treści maila dowolny plik, dokument Office, kontakt! Możemy również jednym kliknięciem włączyć tłumacza w czasie rzeczywistym i korespondować w innym języku. Zapowiada się genialnie. W niewyobrażalny sposób przyspieszy pisanie i dzielenie się treściami.

Jeśli dodamy do tego zakup przez Microsoft bardzo popularnej klawiatury SwiftKey nie trudno wyobrazić sobie jaki potencjał drzemie w Hub Keyboard po implementacji rozwiązań z przejętej aplikacji. Trzymam kciuki za powodzenie projektu. Hub Keyboard dostępny jest na chwilę obecną na… Androida. Tak to kolejna sytuacja gdzie Microsoft wypuszcza oprogramowanie na „obce” systemy. Tak już jest i będzie. Po zebraniu odpowiedniego feedbacku z pewnością przygotują stabilną wersję na Windows 10 i na 100% na iOS.

Poniżej materiał wideo i link do sklepu Google Play. Dajcie znać w komentarzach czy można zainstalować. Oficjalnie tylko w USA podobno działa.

 

Hub Keyboard

Leave a Reply