Czytaj z Albikiem to świetny pomysł na prezent dla dziecka.

„Czytaj z Albikiem” to świetny pomysł na prezent dla dziecka

Jeśli zastanawiacie się co kupić z okazji Mikołajek lub pod choinkę najmłodszym członkom Waszych rodzin to seria interaktywnych książek „Czytaj z Albikiem”jest dobrym pomysłem na prezent.

Seria składa się z ośmiu książeczek o różnej tematyce, np. „Ciało człowieka”, „Atlas świata” czy „Język angielski”. Całość jest bogato ilustrowana i porządnie wydana. Jednak największym atutem tych publikacji jest ich interaktywność. Aby jej doświadczyć musimy wykorzystać specjalny dłogo-piloto-głośnik (znajduje się w zestawie startowym lub do kupienia osobno). Po nakierowaniu na wybrany fragment strony usłyszymy lektorkę lub lektora (w tym miejscu nadmienię, że miałem przyjemność użyczyć swojego głosu kilku postaciom) opowiadającego na wybrany, zaznaczony temat. Dzięki temu mały człowiek, który samodzielnie jeszcze nie czyta może poznawać świat w sposób dla niego przystępny i, co ważne, atrakcyjny! A przecież każda chwila spędzona z dala od telewizora, komputera czy telefonu jest bezcenna.

Jak dokładnie działa „Albik” (czyli ten cyfrowy wskaźnik) możecie zobaczyć w recenzji, która jest dostępna na kanale YouTube „zabawkowicz.pl„. Poniżej wklejam od fragmentu z moim udziałem 🙂

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem gotowego produktu i rozważam zakup dla swoich dzieci. Książeczki są do kupienia w sieci Smyk oraz w sklepie internetowym.

Na koniec dodam, że wpis ten nie jest sponsorowany ani przez producenta, ani sprzedawcę i stanowi wyłącznie moją prywatną opinię i autopromocję nagrań lektorskich.

Leave a Reply