#5 Ten o Apple, VR i Pokemonach

Po dłuższej przerwie powracamy z wakacyjnym odcinkiem podcastu #otechnologiach – pełnym ciekawych tematów i niespodziewanych wydarzeń.
To moim skromnym zdaniem najlepszy odcinek jaki do tej pory nagrałem z Bartkiem Barłowskim. Poruszyliśmy w nim kilka bierzących i ważnych tematów z punktu widzenia fanów nowych technologii. Wyraziliśmy nasze opinie o czerwcowym WWDC 2016: co nas zaciekawiło, a co rozczarowało. Następnie, ja, przedstawiłem swój punkt widzenia na temat jak powinien wyglądać gadżet do wirtualnej rzeczywistości od Apple. Bartek z kolei narzekał na niedziałający Touch ID w swoim iPhone SE. W między czasie przelatywał F16 i trzeba było na prośbę dziadka Bartka przygotować śmieci do wystawienia przed posesję. Oj działo się!
Ten odcinek miał ukazać się także w formie wideo, na kanale You Tube, ale coś poszło nie tak z kamerami i na pierwszy film (kto wie, może nadamy go na żywo) musicie jeszcze trochę poczekać. Mam nadzieję, że dobrze spędzicie czas słuchając tego podcastu. Jeśli zostawicie nam swój komentarz i opinię w iTunes będę bardzo wdzięczny.
Prowadzący:
Alan Pavletta https://twitter.com/AlanPavletta
Bartosz Barłowski https://twitter.com/bartbarlowski

Leave a Reply