2904: #otechnologiach w 60 sekund | 29.04.2021

Nowy, krótki format z wybranymi wiadomościami technologicznymi w formie 60 sekundowego intro. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Serdecznie zapraszam!

Zaprezentowane podczas ostatniej konferencji Apple 20 kwietnia nowe produkty, w tym nowy, 24 calowy iMac, potężny iPad Pro z procesorem M1 oraz ulepszona przystawka do telewizora, Apple TV 4K mają być dostępne w sprzedaży od piątku, 21 maja. Zamówiony w przedsprzedaży fioletowy iPhone 12 powinien trafić do pierwszych klientów już jutro.

New iMac, iPad Pro and Apple TV launching on May 21 [update]

Z kolei podczas wczorajszej prezentacji Samsung Unpacked koncern z Korei Południowej zaprezentował nową serią ultrabooków w wersji podstawowej oraz Pro, w dwóch wariantach – klasycznego laptopa i z ekranem obracanych o 360 stopni oraz wsparciem rysika s-pen. Urządzenia posiadają znakomite Amoledowe ekrany i nowe procesory Intela, mające pogodzić długą pracę na baterii z wysoką mocą obliczeniową. Ukoronowaniem jest Galaxy Book Odyssey – komputer dla graczy o zwiększonej wydajności. Sprzęty, dzięki bliskiej współpracy Samsunga i Microsoftu cechuje także pełna integracja w ramach ekosystemu Galaxy co jest bardzo dobrą wiadomością dla fanów tej marki.

https://www.samsung.com/global/galaxy/events/unpacked/

To był program #otechnologiach w 60 sekund.

https://facebook.com/otechnologiach

Leave a Reply